• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kaş Kontürü Nedir? Kaş Kontürü Nasıl Yapılır? Kalıcı Kaş Kontürü

  • 1 Star
    Loading...

Kaşlar bizler için oldukça önemli yüzümüzün şeklinde, bakışımızda önemli detaylardan birisidir. Zaman zaman bir bakanın bir daha dönüp bakmasına sebep olan yüzümüzdeki önemli detay olan kaşlarımız için herkes eşit şansa sahip değiller. Kimilerinin kaşları seyrek, kimilerinin kendiliğinden dökülen kaşları var. Bu kişilerin en sık tercih ettiği yöntem kaş kontürüdür. Günümüzde oldukça popüller olan makyaj yöntemlerinden birisidir, kaş kontürü. Kaş kontürü hakkında sizler için bu yazımızda ince detaylardan bahsedeceğiz. Kaş kontürü hakkında bilgi almak ve deneyimlemeden önce okumanızda yararı olacağını düşünüyoruz.

kaş kontürü, kaş kontür, kaş kontür sildirme, kaş kontür makinesi, kaş kontür nedir, kaş kontürü istanbul, kaş kontür kıl tekniği, kaş kontür kursları, kaş kontür boyası, kaş kontür kalemi, kaş kontürü fiyat, kaş kontürü gaziosmanpaşa, kaş kontürü ekşi, kaş kontürü bakımı, kaş kontürü sonrası, kaş kontürü fiyatları 2019, kaş kontürü bahçeşehir

Kaş Kontürü Nedir? Kaş Kontürü Nasıl Yapılır? Kalıcı Kaş Kontürü Kadın Mahali.Com

Kaş Kontürü Nedir? Kaş Kontürü Nasıl Yapılır?
Çoğu zaman kadınların önemli anlarda kurtarıcısı konumunda olan kaş kontürüyle vücudumuza işleme ile yapılan dövmeyi birbirine karıştıran kişiler olmakta, ancak iki işlem birbirine karıştırılmamalıdır. Kaş kontürünü kalıcı makyaj şekliyle nitelendirebilmek, kaliteli ve sağlığa zararsız boyaların özel sterilize edilmiş enjektörlerle derimizin alt tabakasına enjekte edilmesi işlmi olarak tanımlamak daha doğru olacaktır. Bu tanımlama sayesinde aslen dövme ile kaş kontürü arasındaki farkı bir nevi daha açık ortaya çıkarmış olabiliriz. Dövme işlemi aslen derinin daha fazla alt tabakasına yapılır ve acı hissi daha çoktur. Kaş kontüründe acı dövme kadar yoktur. Kaş kontürünün kısa bir tanımını yapmak gerekirse tam olarak böyle bir cevap vermek daha doğru olacaktır. Biz kadınlar için hem vakitten tasarruf etmemizi hemde kritik anlarda kurtarıcımız rolüyle bize desteği olan bu işlem hayatımıza belirli süre çerçevesinde olumlu etkileri olacağı kesindir.

Kaş Kontürü Nedir? Kaş Kontürü Nasıl Yapılır? Kalıcı Kaş Kontürü Kadın Mahali.Com

OKUYUCU YORUMLARI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.