• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali
  • 1 Star
    Loading...

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Rüyayı gören kişi, rüyasında Allah korkusundan dolayı ağlıyorsa, kederlerinden kurtulacağına, ağlarken gözünden yaş akmıyorsa kişinin hayal kırıklığına uğrayacağını işaret eder.

Rüyada Ağlamak çoğu zaman büyük çıkarlar elde edileceğine delalet eder. Mutluluğa, refah düzeyinin artmasına, helal rızka ve helal kazanca yorumlanabilir. Rüyasında ağlayan kimseler Allah tarafından ferahlığa ereceğine nail olur. Gözyaşları sıcak ise kedere, soğuk ise gam ve kederlerden kurtulunacağına işaret eder.

Bu rüya iki türlü yorumlanabilir, bazen sevinç bazen kederle yorumlamak mümkün. Kişi rüyasında sessiz bir şekilde ağlıyorsa keder, dert, sıkıntı ve üzüntülerinin biteceğine, ağlarken gözünden yaş aktığını görmek ise murada ermeye, sakin ve normal bir şekilde ağladığını gören kişi gamdan kurtulacaktır.

Kirmani şöyle der; Ağlayan kişi mutlu bir haber alacak ve bundan dolayı sevineceğine, ağlamaktan yaş dolan gözler görmek ise helal mal kazanacağına işaret eder.

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali
Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali

Rüyasında yüksek sesle hıçkırarak ağladığını görmek, ellerini yüzüne vura vura ağlamak, söylenerek, yakasını paçasını yırtarak ağlamak, kişinin gerçek hayatta da bu şekilde ağlamasıyla yorumlanabilir.

RÜYADA ALLAH KORKUSUNDAN AĞLAMAK

Kişi rüyasında Allah korkusundan ağladığını gördüyse, sevinç, ferahlık ve iyi bir istikbale sahip olacağına işaret etmektedir. Bir diğer yoruma göre ise rüyada ağlamak, yüce Allah’ın rahmetinden faydalanmaya işaret eder.

RÜYADA VEFAT EDEN, ÖLEN BİRİNE AĞLAMAK

Ebu Said El-Vaiz’e göre; rüyada tanıdık bir insanın vefat etmesini ve buna ağladığını görmek, gördüğü gibi çıkmaya, kedere ve sıkıntıya işaret etmektedir. Kişi ağlamamasına rağmen gözünden yaş aktığını görmek ise murada ermeye işarettir.

RÜYADA YÜKSEK SESLE AĞLAMAK

Kişi rüyasında yüksek sesli bir şekilde ağladığını görüyorsa, uyandığında da bunun gerçeğe dönüşeceğine ve ağlayacağına işaret eder. Rüyada sessizce ağlamak ise çoğu zaman bereket ile yorumlanır.

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali
Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali

Eğer ki rüyayı gören kişi üstünü başını parçalayarak, yüksek sesle ağladığını görüyorsa, uyandığında da ağlayacağına, sessizce ağlamak ise yağmurun bereketine işarettir. Allah korkusundan ağlamak ise sevinç sürur ve iyi haberlere işarettir. Rüyada ağlamak aslen ruhun saflığını vurgulamaktadır.

Farklı cemiyetlere ve eskilere göre rüyada ağlamak çoğu zaman sevince, göz yaşının yanağa düşmesi ve yakması da sevineceğinize, üşütüyorsa üzüleceğinize işarettir. Rüyada sessiz sessiz içine ağlamak ise dertlerden gamdan ve kederden kurtulacağınıza işarettir.

RÜYADA BAĞIRARAK AĞLAMAK

Rüyayı gören kişi rüyasında bağıra bağıra ağladığını görüyorsa, o kişi ve çevresi için musibet gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Ağlamamasına rağmen gözyaşı dökmesi ise murada ermeye işarettir. Rüyada ağlamak ancak gözlerinden yaş akmaması ise beklenen haberin geleceğine, hayalini kurduğu şeylerin bir bir gerçekleşeceğine işaret etmektedir.


RÜYADA SESSİZ AĞLAMAK

 Rüyada Allah korkusu ile ağlamak ve bunu sessizce yapmak ise Allah’ın rahmetine kavuşacağına işarettir. Eğer ki kişi rüyasında aynı zamanda Kur-an dinlerken ağlıyorsa, duyulan pişmanlıktan dolayı ise bu kişinin üzüntülerinin yerini sevinçlerinin almasına işarettir.

RÜYADA AĞLAYARAK UYANMAK

Rüyayı gören kişi rüyasından ağlayarak uyanıyorsa, kısa zamanda sevineceği ve mutlu olacağı zamanlar yaşayacağına işarettir. Beklediği haber varsa onu alacak, hayal kurduğu bir şey var ise ona sahip olmaya çok yakınlaşacaktır.

Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali
Rüyada Ağlama Ne Anlama Gelir? Kadın Mahali

OKUYUCU YORUMLARI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.