• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star
    Loading...

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir? Kişinin rüyasında bebek emzirdiğini görmesi çoğu zaman eski alimler ve günümüz popüler rüya tabiri yapan kişilerce iyi ve hayırlı görülür. Bir anne rüyasında kendi evladını emziriyorsa, bu çocuğunun yüksek mertebeye ulaşacağına delalet eder. Eğer ki kadın başkasının çocuğunu emziriyorsa bu defa dünyada kısmetinin ve kapıların ona kapanacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir?

Farklı olarak eğer siz gördüğünüz rüyanızda süt emmesi gerekenden büyük bir çocuğu emziriyorsanız, bu rüya genellikle hastalık veya bazı sıkıntılara işaret eder. Rüyayı gören kadın hamile ise, yakın zamanda doğum olabilir, bu bilinçaltınızla ilgili bir durumdur. Ancak rüyayı gören kişi kendi annesinin memesini emdiğini görmüşse, şerefli bir hayata, işe ve mertebeye işarettir.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kız – Erkek Bebek Emzirmek

Eğer siz rüyanızda herhangi bir bebeği emziriyor veya herhangi bir çocuk tarafından siz emziriliyorsanız, şiddet ve zorlukları içeren bir hayat sizi bekliyor olabilir. Bir farklı görüşe göre emziren veya emen kişi, bebek erkekse ilerleyen zamanlara hapse girebileceği şekliyle yorumlanmaktadır.  Bunun yanı sıra rüyanızda bir çocuğun meme emdiğini görmek veya emdirmek, kişinin ve ailesinin rızkının genişleyerek bollaşacağına delalet eder. Bazı alimlere göre memeden süt gelmesi gerekirken kan geliyorsa, harama el uzatılmış, haram mal veya kazanca yorumlanır.

Farklı bir görüşe mensup alimlere göre rüyanızda siz, erkek çocuğuna süt emdirdiğinizi gördüyseniz sevinçli haber almaya, kız çocuğuna süt emdirdiğinizi gördüyseniz üzüntüye ve kederli olmaya delalet eder.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir?

Ancak rüyada emzirmek genel anlamda rüya sahibi için, kendi çocuklarından razı olacağına, hayırlı evlatlar yetiştirdiğine, çocuklarının başarı ve iyi işleriyle gururlanmaya, aile olarak mutlu olacakları şeklinde yorumlanır.

Bazı durumlarda erkek bebek emzirmenin kısmete, yakın zamanda bir çocuk sahibi olmaya, hastalar için şifa bulmaya yorumlanabilir. Genel olarak bebek emzirmek; sevinç, bereket, güç ve kudret diye yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Demektir?

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişi için, erkek bebek emzirdiğini görmek çalışma hayatında yapacağı işlerden, girişimlerden olumlu sonuçlar alarak başarıya ulaşacağına, terfi bekliyorsa terfi alacağına işaret eder. Rüyasında bebek emziren kişi eğer bekar ise, kısmeti açılabilir veya evlilik planları yapabilir.

Sonuç olarak rüyada bebek emzirdiğini gören kişi, emzirme dönemi geçmemiş çocuk emziriyorsa, iyiliğe, şifaya, sağlığa ve kısmete ereceğine yorumlanır. Emzirilen kişi daha büyük biriyse güzel bir istikbali olacağına ve mutlulukların onu beklediğine yorumlanır.

OKUYUCU YORUMLARI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.