• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Kış Modası Kadın

  • 1 Star
    Loading...

2019 Kış Modası Kadın

Moda deyince kadın gelir akıllara. Çünkü moda ile çok yakından ilgili olan beylere rastlamak pek mümkün olmamaktadır. Giyim konusunda oldukça titiz davranan bayanların kıyafet, ayakkabı seçimlerinde modaya uyum sağlama çabalarına şahit olursunuz. Basit bir market alışverişine çıkarken dahi kıyafetinde uyumu yakalamaya çalışan birçok bayan bulunmaktadır. Bu durum tamamı ile modanın etkisinde yaşayan kişilerde mevcuttur. Bu sebeple yazımızın ilerleyen bölümlerinde moda ile yakından ilgilenenlere fikir olması amacı ile 2019 kış modası kadın giyimine değindik.

2019 Kış Modası Kadın

2019 Kadın Kışlık Ayakkabılarında Trend Renkler

Ayakkabı seçiminde rahatlığın yanı sıra şıklığa da oldukça değer verilmektedir. Yaz aylarında rahat ayakkabılar tercih edilirken, kış dönemine gelindiğinde rahat bot ve çizmeler sahneye çıkmaktadır. 2019 kadın kışlık ayakkabılarında trend renkler arasında ise en çok dikkatleri çeken kahverengi, siyah, kırmızı renk tercihleri olmaktadır. Model olarak ise Uzakdoğu modelleri bu kışa damgasına vuracak modellerin başında gelmektedir. Moda ile yakından ilgilenen bayanların kıyafet seçimi kadar ayakkabı seçimine de dikkat ettikleri bir gerçektir. Giyimi bir bütün olarak değerlendiren bayanlar ayakkabıdan çantaya kadar bütünlüğü muhafaza etme çabasında olmaktadırlar.

2019 Tesettür Giyimde Öne Çıkan Modeller

Tesettür giyim konusunda seçeneklerin her geçen gün biraz daha arttığı bir gerçektir. Modaya uyum sağlamak isteyen ve tesettür giyimden yana olan bayanlar bu kış sezonunda en çok hem rahatlık hem şıklığın ön plana çıktığı kıyafetleri tercih etmektedirler. Tesettürde ön plana çıkan başörtüsü ile dış giyim renklerinde uyumu yakalayabilmek için zıt renklerin tercih edildiği görülmektedir. 2019 tesettür giyimde öne çıkan modellerin başında ise triko elbiseler gelmektedir. Fırfırlı, kolları volanlı ve cepli elbise modelleri bu kış sezonunda tesettür giyimde ilk sırayı almaktadır.

2019 Kış Sezonunda En Çok Tercih Edilen Abiye Modelleri

Kış sezonunda da özel davet ve düğün organizasyonları için abiye modeller tercih edilmektedir. 2019 Kış sezonunda en çok tercih edilen abiye modelleri arasında göğüs dekolteli, parlak kumaşlar, tek omuzu açıkta olan abiyeler bulunmaktadır. Ayrıca abiye modellerde en çok tercih edilen renkler arasında kahverengi, siyah, kırmızı ve beyaz renk tonlarıdır. Hem renk, hem de model seçiminde kararsız kalmanız durumunda moda uzmanlarının görüşlerine dikkat ederek, sade ve şık bir görünüme kavuşmanız mümkün olacaktır.