• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Burçlar ve Aşk Hayatı

  • 1 Star
    Loading...

Burçlar ve Aşk Hayatı

Hayatta pek çok kişi hayatından boşluk olduğunu söylemekte ve aşık olmak için hayalindeki kişiyi bulamadığını söylemektedir. Aşk göreceli bir kavramdır ve bu kavram herkese göre değişebilir. Aşık olmanıza etki eden çeşitli nedenler olabilir. Aşık olmak için belli kriterleriniz olsa da bazen hiç tahmin etmediğiniz ve düşünmediğiniz birine aşık olabilirsiniz. Aşık olmanıza neden olan şey genel olarak sizin karakterinizle alakalı bir durumdur ve karakterinizi etkileyen şeylerden birisi de burucunuz olabilir. Burçlar ve aşk hayatı birbiriyle ilişkilidir. Burcunuza bakarak nasıl bir karakterde olduğunuzu ve nasıl bir kişiye aşık olabileceğiniz az çok tahmin edebilirsiniz.

Burçlar ve Aşk Hayatı

Burçların Aşk Hayatı

Koç: Koç burucu tutkulu ve sabırsızdır. Dobra olmak ona göre normaldir. Bu yüzden seni seviyorum sözünü hemen duymak ister. Adrenalin sever ve sıradanlıktan ve sıradan aşk ilişkisinden hoşlanmaz.

Boğa: Boğa burcu sevdiğine bağlı bir burçtur. Sakin ve huzurlu bir ilişki onun için önemlidir. Bu burç hep ilgi ve sevgi ister.

İkizler: Oldukça sosyal olan ikizler burcu uzun süreli ilişkileri sevmezler, Bu yüzden çabuk sıkılan bir burçtur. Özgürlüğüne düşkün olan ikizler burcu emir verilmekten ve sıkılmaktan hiç hoşlanmazlar.

Yengeç: İkili ilişkilerde vefalı olan burçlardan birisidir. Yengeç burcunda güven çok önemlidir. Kendileri sevdiklerine bağlı kaldığı gibi aynı şeyi karşı taraftan da beklerler.

Aslan: çok sosyal ve güçlü olan bu burç kendi istediklerinin olması konusunda ısrarcıdırlar. Aslanlar görünüme çok önem verirler. Şık olmayı ve yanındaki kişilerin de şık olmasını isterler.

Başak: Uzun vadeli ilişkiyi seven bu burç hayır demeyi pek bilemezler.

Terazi: Aşka son derece önem veren bu burç aşkı yakalayınca bırakmak istemezler ve aşkları için her fedakarlığı göze alırlar.

Akrep: Kapalı olan burcun partnerinden istediği en önemli şey sevgi ve sadakattir.

Yay: Özgür olmayı seven bu burç sıkılınca aşık oldukları kişiden uzaklaşabilirler.

Oğlak: Oğlak burcu genelde ciddidir. Aşık oldukları kişiyi maddi ve manevi doyuma ulaştırmaktan zevk alırlar.

Kova: İlişkide uyumlu olmayım seven ve size her konuda destek olmaktan hoşlana bir burçtur.

Balık: Romantizmden hoşlanan balık burcu ikili ilişkilerde sıra dışı sürprizler bekler.

Aşk Hayatı Falı

Aşk hayatınızda neler var, aşk hayatınızda sizi neler bekliyor ve aşkla ilgili merak ettiğiniz her konu için merak ettiğiniz şeyleri öğrenmek için yapılan fallardan birisi genelde el falıdır. Doğruluk payı araştırılması gerekse de pek çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Günlük Burç Yorumları Aşk Hayatı

Aşk hayatı ile ilgili gizemleri öğrenmek, aşk hayatında nelerin olduğunu öğrenmek ve aşk hayatı ile ilgili daha pek çok bilgileri öğrenmek isteyen kişiler günlük burç yorumlarına bakabilirler.