• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En İlginç 5 Evlilik Teklifi

  • 1 Star
    Loading...

Sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişiyle evlenmek en büyük hayalinizdir. Ancak sevdiğiniz kişiyle evlenirken hayallerinizi süsleyecek bir evlilik teklifi beklersiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin en romantik teklif beklentisi her zaman vardır. Ancak kimi zaman romantik olan bu teknikler kimi zaman hem ilginç hem de oldukça farklı şekilde planlanıyor. Hayatınızda yepyeni bir döneme başlayacağınız ve artık çift olarak hayatınızı sürdüreceğiz kişiyle en farklı ve en şaşırtıcı teklifi sunarak hayatınızı birleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız en ilginç 5 evlilik teklifi;

1.Uçakta Evlilik Teklifi

Kabin görevlilerini de dahil ederek anı şeklinde evlilik teklifi gerçekleştirmek damadın kendini yalnız hissetmesini engeller ve partnerinin de teklifi reddetmesini engeller.

2.Sokak Ortasında Teklif

Sokağın bir bölümünde özel olarak hazırlanmış arkadaşlarınızla birlikte sevdiğiniz kişiye balonlar ve sürpriz pankartlar ile evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bir kadının dayanamayacağı teklifler arasında olacak bu organizasyon hatıralarda unutulmazlar arasında kalacak.

3.Teknede Evlilik Teklifi

Başbaşa teknede bir yemek ve sonrasında sürpriz bir evlilik teklifi süper olur ve hiçbir kadın bu teklife hayır diyemez. Birbirinden farklı en ilginç 5 evlilik teklifi önerimiz hakkında bilgi olarak sizler de bu tekniklerden birini uygulayabilirsiniz.

4.Mülakat Temalı Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kişi iş arıyorsa veya herhangi bir yerde mülakata katılacakmış gibi bir organizasyon hazırlayarak sevgilinize bu toplantıda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Onun için hazırlayacağınız ortam şahane olacak ve reddedemeyeceği bir teklif ve karşı karşıya kalacak. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmenin en özel anı olan evlilik teklifi için sizler de romantizmin doruğa tırmandığı bir teknik sunabileceğiniz gibi sürpriz bir mülakat teklifi de yapabilirsiniz.

5.Limanda Aşk

En ilginç evlilik teklifi arayışınızda elbette ki her limanda bir parça hazırlayarak evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Bütçeniz de uygunsa sevgilinizle çıktığınız tatilde her noktada bir sürpriz tek ipucu hazırlayarak sevgilinize evlilik teklifi yapabilirsiniz. En dikkat çeken ve en farklı evlilik teklifleri arasında motorda evlilik teklifi, film sahnesinde sinemada evlilik teklifi mümkün olabilir. Farklı evlilik teklifi fikirleri arayanlar ve hazırlık aşamasında desteklenmek isteyenler bu konuda organizasyon firmalarından da teklif alabilir.

 

OKUYUCU YORUMLARI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.