• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek
 • 1 Star
  Loading...

Rüyada Yılan Görmek Nedir? Rüyada Evde Yılan Görmek, Rüyada Yılan Öldürmek, Rüyada Yılanla Konuşmak, Rüyada Gümüş veya Altın Yılan Görmek, Rüyada Beyaz Yılan Görmek, Yılan ile ilgili tüm rüya tabirlerinizi bulabileceğiniz yazımız sizler için hazır.

Rüyada yılan görmek her anlamda düşmanı ifade etmektedir. Rüyanızda gördüğünüz yılan hilekar bir düşmanı işaret etmektedir. Zehirli yılanları görmek engerek, kobra vb yılanların rüyada görülmesi, çok daha tehlikeli düşman demektir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Evde Yılan Görmek
Rüyanızda yılanı evinizin içinde gördüyseniz, düşmanınız çok yakınınızdadır. Evin dışında yılan görenin ise düşmanı diğerine kıyasla daha uzaktadır.

Rüyada Yılan Öldürmek
Rüyada öldürülen yılanın eti, derisi ve kanı düşmanınızın mal varlığıdır. Eğer o yılanı siz kendi ellerinizle öldürüyor, parçalıyor iseniz hem düşmanınız karşısında galip geleceğinize hem de onun mal varlığına sahip çıkacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Yılanla Konuşmak
Rüyanızda yılanın size güzel bir şey söylediğini görüyorsanız, düşmanınızla aranızdaki husumet bitecek ve barışacağınıza işaret etmektedir. Bir diğer rivayete göre ise kişi hayır ve menfaate varır, mutlu edecek bir mala sahip olur.

Ancak rüyanızda yılanın size kötü bir söz söylediğini görmüş iseniz, düşmanınızla kavga edeceğiniz ve bundan sebep zarara uğrayacağınıza işaret etmektedir. Yılan eğer ki size itaat ediyorsa, nimet, makam ve itibar sahibi olacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada Gümüş veya Altın Yılan Görmek
Rüyada görülen yılanın cinsi altın veya gümüş ise hayra yorulmaktadır.

Rüyada Beyaz Yılan Tutmak

Rüyada beyaz yılanı tutmak büyük bir mertebeye erişileceğine delalet eder. Bunun yanında küçük siyah bir yılan görenin ise, mal varlığı, itibarı ve dostlarının artacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Yılan görmek
Kişi rüyasında siyah bir yılan görmüşse mal varlığı ve itibarı artması beklenir.

Rüyada Yılan Görmek
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yeşil Yılan Görmek


Rüyada görülen yeşil yılan tehlikedir, din düşmanının sembolüdür. Sarı yılan hastalık ve zayıflık sembolüdür. Kırmızı yılan ise akrabalar ve taraf çevrelerden çok kuvvetli bir düşmanı işaret etmektedir.

Rüyada Kanatlı Yılan Görmek
Rüyada kanatları olan bir yılan görmek ve ona hükmetmek, kişinin servet sahibi olacağına, talihinin yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek
Ayaklı yılan görmek, çok güçlü bir düşmanınızın olduğunu işaret etmektedir. Birden fazla yılan görmek ise, akrabaların kişiye düşmanlık edeceğine işaret eder ve bu yılanlar tarafından sokulduğunu görmek ise, akrabaları tarafından zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek
Rüyada kobra yılanı görmek, düşmanların en tehlikelisi ile karşı karşıya olunduğunu işaret etmektedir.

Evin İçinde Yılan Görmek

Rüyanızda yılanı bir evin içinde gördüyseniz, size birilerinin kötülük yapacağına işaret eder. Evli ise karı koca arasında kavga olabileceği sonucunu çıkartabiliriz.

Cafer-i Sâdık (r.a): “Rüyada Yılan görmek on şekilde tâbir olunur” der. Bunlar ise şu şekilde;

 1. Gizli düşmanlık
 2. Geçim, Geçinme
 3. Selamet,
 4. Saltanat
 5. Emirlik
 6. Devlet
 7. Evlat
 8. Ölüm
 9. Sel

OKUYUCU YORUMLARI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.